• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

Zabezpečovací technika

Nevíte, jak správně zvolit vhodný typ zabezpečení, aby Váš majetek, byl optimálně chráněn? Pomůžeme Vám, vybrat vhodný typ zabezpečení.

Podle statistik z loňského roku, byla nahlášena 1/3 ze všech uskutečněných krádeží, ze kterých se podařilo objasnit pouhých 40% - nestaňte se i Vy součástí statistik v letošním roce. Teď je ten správný čas ohlednou se kolem sebe a zabezpečit a ochránit Váš majetek.

V první řadě, je potřeba si položit otázku, co je předmětem zabezpečení. Zdali je do byt, dům, chata, obchod, kancelář, auto, loď, kolo či jiný objekt, protože zabezpečit a ochránit lze veškerý majetek, který má pro Vás jakoukoliv hodnotu a liší se pak pouze už vybraným vhodným typem zabezpečení.

Pro zabezpečení domu, bytu, chaty, obchodu či kanceláře, je optimální použít Elektronický zabezpečovací systém s možností rozšíření o kamerový systém.

Při sestavování Elektronického zabezpečovacího systému, se přihlíží k velikosti střeženého objektu, počtu místností, pater, určí se předpokládaná místa možného vniknutí a podle toho se zvolí optimální počet pohybových a ostatních čidel. Vhodné, je i rozšířit o kamerový systém, díky kterému v případě spuštění poplachu velmi rychle můžete zjistit, zdali se v objektu někdo nachází či nikoliv. Nejlepším postupem je, nakreslit si půdorys objektu, který nám můžete zaslat e-mailem nebo parametry zapsat do kontaktního formuláře a my Vám sestavíme zabezpečovací systém přímo na míru pro Váš objekt.

Pro zabezpečení auta, motorky, lodě, kola či jiného objektu se používá GPS jednotka.

Jedná se o monitorovací jednotku, která Vás v případě neoprávněného pohybu či manipulace upozorní na mobilní telefon. Pro určení vhodného typu GPS jednotky se přihlíží k technickým požadavků zákazníka a typu objektu. V případě, že máte zájem, o monitorovací GPS jednotku kontaktujte nás e-mailem nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám pomůžeme zvolit optimální typ monitorovací jednotky pro Váš objekt.

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha