• Zabezpečovací technika

  Zabezpečovací technika

  Nenechte druhé,
  aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

GSM drátový alarm na tužkové baterie

Napájení tužkovými bateriemi, umožňuje instalaci ve všech objektech, bez nutnosti zajištění zdroje elektrické energie.

Drátový, inteligentní, elektronický GSM poplachový systém - je inovativní mobilní zařízení, které varuje při vloupání. GSM alarm, Vás v případě neoprávněného vniknutí do objektu, informuje zavoláním nebo zasláním SMS zpráv na Vámi přednastavená čísla. Jednoduché ovládání a snadná instalace. Zařízení je stabilní, spolehlivé, bezpečné a má polidštěné ovládání.

 • Široké využití pro každý objekt
 • Výdrž baterií cca 2 roky (dle typu vložených baterií)
 • Bez nutnosti připojení na 220V
 • Odběr v pohotovostním režimu 0mA (baterie, se Vám nevybíjejí)
 • Provoz pouze na tužkové baterie
 • Jednoduchá montáž a ovládání
 • Nízké provozní náklady


Široké možnosti využití: stavby, karavany, chaty, chalupy, stavební či zahradní buňky, dodávkové automobily, veškeré prostory, kde není připojení na 220V...

Jedná se o inovativní řešení v oblasti zabezpečovací techniky. Díky napájení tužkovými bateriemi, umožňuje široké možnosti využití. Lze zabezpečit jakýkoliv objekt či majetek, který není napojen k síti elektrické energie.

Díky intuitivnímu řešení, vydrží baterie cca 2 roky (dle typu vložených baterií), v závislosti na využití. V pohotovostním režimu, alarm neodebírá žádnou energii (vložené baterie, se Vám nevybíjejí) - k odběru energie dochází pouze v poplašném stavu. Díky tomu, alarm šetří baterie, prodlužuje jejich životnost a zajišťuje nízké provozní náklady.

Obsahuje nerozladitelný / bezcívkový modul. Lze předvolit až 5 čísel pro volání, nebo zaslání SMS až na 3 čísla v případě spuštění poplachu. Ovládání formou SMS příkazů. GSM alarm, není závislý na konkrétním GSM mobilním operátorovi - lze použít libovolnou SIM kartu.

Centrální jednotka, se instaluje uvnitř objektu na bezpečné a méně viditelné místo. Ovladač centrální jednotky, který slouží pro zapnutí a vypnutí systému, je vhodné umístit do prostotu u vchodu do objektu. Díky malým rozměrům, je možné jej umístit či maskovat uvnitř nebo mezi jinými předměty tak, abyste pouze vy věděli o jeho umístění. Detektor pohybu, díky širokému úhlu záběru, je možné instalovat libovolně na zeď směrem k místům předpokládaného vniknutí, do max výšky cca 2 metry nad zemí. Nastavení systému, je velmi jednoduché a zvládne i laik. Spočívá ve vložení SIM karty do slotu v centrální jednotce a nastavení jednoduchými SMS příkazy. Při odchodu / příchodu do objektu, je nutné aktivovat /deaktivovat systém ovladačem. V případě vniknutí do střeženého objektu, dojde k aktivaci poplachu a centrální jednotka začne volat či rozesílat SMS zprávy na vámi přednastavená čísla.

V případě, že máte zájem o zabezpečovací systém, můžete si jej zakoupit v našem internetovém obchodě nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha