• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

Kamerové systémy

Slouží k sledování a pořizování video záznamu ze střeženého prostoru či objektu. Chrání před krádežemi, vandalizmem a má preventivní účinek.

Kamery, je možné využívat pro vnitřní nebo venkovní použití.
Podle typu kamery, je možné zajistit barevný či černobílý záznam. Kamery, se liší velikostí zorného úhlu, délkou dosvitu, kvalitou záznamu, rozlišením či světelnými podmínky pro využití ve dne či v noci.

Pořízené video záznamy, je možné sledovat online či ze záznamu na monitoru, přes internet nebo v mobilním zařízení. Kamerový systém, může být složen z jedné či více kamer.


Kamerový systém, je možné propojit se Zabezpečovacím systémem, který v případě, že dojde, k narušení hlídané zóny, automaticky aktivuje kamerový systém, který zahájí zahájí nahrávání audio záznamu.

Kamera snímá obraz, který je přenášen do záznamového zařízení. Záznam, je možné sledovat buď online na monitoru z jedné či více kamer najednou, nebo může záznamové zařízení obsahovat hard disk ( DVR ) pro uložení obrazu na pevný disk či ukládat na server s možností přístupu k pořízenému video záznamu přes internet.
Pořízený video záznam, je možné archivovat, vypálit na DVD či nastavit časovou smyčku pro automatické přemazávání záznamu – například na týdenní bázi.
 
Na trhu se objevuje velké množství kamerových systémů, které se liší uživatelským rozhraním, parametry a účelu použití. V případě, že máte zájem o kamerový systém, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem či vyplňte kontaktní formulář a my Vám podle Vašich parametrů a požadavků sestavíme kamerový systém vhodný právě pro Vás.

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha