• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

GPS jednotky

GPS jednotka, slouží pro zjištění aktuální polohy a umožňuje online monitorování pohybu – vozidel, strojů, osob, zvířat či jiného pohyblivého objektu.

GPS jednotka umožňuje v reálném čase získávat informaci o své poloze, pohybu, rychlosti nebo stavu tachometru a ty pak ukládá do paměti. Uložená data odesílá buď v pravidelných intervalech na přednastavená čísla, nebo je odešle po obdržení telefonického či sms příkazu.

Monitorovací jednotka, se upevňuje na skryté a suché místo, přišroubováním, přilepením nebo upevněním pomocí suchých zipů tak, aby byla jednotka pevně instalována k hlídanému objektu a nemohlo dojít k uvolnění a samovolnému pohybu s přihlédnutím k jízdním vlastnostem.
GPS jednotka má instalován vlastní záložní zdroj, pro případ odpojení od napájení. Obsahuje dvě antény – jedna interní pro přenos GSM signálu a druhá externí pro přenos GPS. Jednotka obsahuje i SOS tlačítko pro případ nouze.  

Podle typu GPS jednotky, je možné využít dalších služeb např.:  Auto sledování – po určitou dobu např. 15 min – jednotka každých 30 sekund odesílá informace o poloze a rychlosti pohybu. Signalizaci v případě překročení vymezené hranice (např. 100m okolo objektu). Signalizaci v případě, vniknutí do vozidla, zahájení pohybu, překročení stanovené rychlosti čí rozšíření o další nadstandartní služby dle přání zákazníka.

V případě, že máte zájem, o monitorovací GPS jednotku, kontaktujte nás e-mailem nebo vyplňte kontaktní formulář a my Vám pomůžeme zvolit optimální typ monitorovací jednotky pro Váš objekt.

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha