• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

GSM alarmy

Jedná se o elektronický zabezpečovací systém, který slouží k ochraně majetku, jako je například dům, byt, chata, kancelář, obchod, garáž či jiné.

V případě narušení hlídané zóny, dojde k aktivaci poplachu a GSM jednotka začne volat nebo posílat zprávy na přednastavená čísla. Pokud je jednotka napojena na sirénu, může být poplach doprovázen i zvukovou či blikající signalizací.

GSM alarm, je složen z centrální jednotky na kterou jsou napojeny detektory, čidla, sirény, sos tlačítka čí jiné senzory, je možné jej rozšířit i o kamerový systém. Jednotka, může být s nebo bez LCD displeje a klávesnice.


Naše jednotky, se zákazníkem komunikují v češtině, což umožňuje snadnou aktivaci, nastavení a obsluhu. Mohou být ovládány dle typu ústředny pomocí, klíčenky nebo telefonem (zavoláním či odesláním sms příkazu). 

Je možné zabezpečení rozdělit do několika zón a ty pak ovládat individuálně podle potřeb ( například – zóna jedna = vnitřní zabezpečení ,  zóna dvě = venkovní zabezpečení, když jste například doma, jdete spát a nechcete, aby se vám v noci někdo dostal na zahradu nebo do garáže).
V případě, že je jednotka napojena na sirénu, je možné nastavit oddálení spuštění poplachu či případně sepnutí sirény pouze v případě narušení konkrétní přednastavené zóny.

Jednotky mají integrovaný vlastní mikrofon a reproduktor. Mají i záložní zdroj v případě výpadku elektřiny. Dle typu jednotky, je možné i nastavit ovládání spotřebičů na dálku, časování automatického zabezpečení a možnost nastavení zpoždění pro příchod.

V případě, že máte zájem o zabezpečovací systém, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem či vyplňte kontaktní formulář a my Vám sestavíme zabezpečení vhodné právě pro vás.

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha